Finansowanie

Pomagamy przy finansowaniu

Planujesz zakup domu, ale brakuje Ci środków? Chcesz sprzedać nieruchomość i przeznaczyć środki na zakup nowego, wymarzonego domu? Może jesteś w trakcie procedury spadkowej, albo czekasz na uruchomienie programu „Bezpieczny kredyt 2%”?

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom i aktualnej sytuacji na rynku przygotowaliśmy dla Ciebie kilka możliwości wsparcia przy finansowaniu zakupu. Poniżej znajdziesz informacje o dedykowanych ofertach, które w zależności od Twoich potrzeb odpowiednio dostosujemy. Dzięki temu finalnie otrzymasz produkt „uszyty” specjalnie dla Ciebie. Zapewnimy proste i transparentne zasady, bez dodatkowych prowizji, ubezpieczeń, czy innych kosztów zwiększających koszty pozyskanego kapitału.

Specjalne programy finansowania

Bezpieczny kredyt 2%

Kredyt hipoteczny

Sprzedaż mieszkania

Nowość

"Bezpieczny kredyt 2%"

Zagwarantuj sobie zakup domu w Osadzie Górsk już dzisiaj, w aktualnej, wyjątkowej cenie. Wpłać minimum 20% aktualnej ceny, a płatność pozostałej kwoty odroczymy do momentu uzyskania finansowania z nowego programu rządowego „Bezpieczny kredyt 2%” lub pozyskania innego finansowania na Twoją wymarzoną nieruchomość. Otrzymasz od nas pełne wsparcie w przygotowaniu i pozyskaniu środków z programu „Bezpieczny kredyt 2%” 

Nowość

Pożyczka 40%

Alternatywa dla kredytu hipotecznego

Udzielimy Ci pożyczki do 40% ceny zakupu lokalu. Teraz wpłacasz 60% ceny, a resztę spłacaj w ratach przez kolejne 5 lat. Oferujemy przy tym stałe i niższe niż w bankach oprocentowanie w wysokości 9%. Pożyczka będzie zabezpieczona wpisem hipotecznym.

Ten model finansowania zapewni Ci czas na pozyskanie środków na resztę ceny w ciągu 5 lat. Możesz w tym czasie zająć się sprzedażą swojej nieruchomości, dokończyć procedurę spadkową, bądź inne formalności, które uwolnią Twój zamrożony kapitał.

To finansowanie zapewnia Ci bezkosztową możliwość spłaty przed terminem. Co więcej, nie pobieramy prowizji za udzielenie pożyczki.   

Wkład własny

60%

Umowa Deweloperska

Pożyczka

40%

Zabezpieczenie hipoteczne

Stałe oprocentowanie 9%

Własność

Pełne korzystanie z nieruchomości i rozpoczęcie życia na innym poziomie

Gwarancja aktualnej, atrakcyjnej ceny 

Czas na znalezienie docelowego modelu finansowania

Skontaktuj się z nami

Dopytaj o możliwości finansowania na zakup domu na osiedlu Osada Górsk.

Wsparcie klienta

Kredyt hipoteczny

Oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego na zakup domu w Osadzie Górsk. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci opiekę doradcy w całym procesie kredytowania:

  • dopasujemy ofertę kredytową do Twojej sytuacji i potrzeb,
  • wystarczy kilka niezbędnych informacji, aby już na pierwszym spotkaniu przedstawić wstępną ofertę kredytową,
  • pomożemy w wypełnieniu i kompletowaniu dokumentów kredytowych oraz w złożeniu ich w wybranym banku/bankach,
  • stale będziemy monitorować przebieg procesu kredytowego w bankach,
  • zapewnimy Ci wsparcie i pomoc aż do zakończenia procesu i wypłaty kredytu. 

Sprzedaż mieszkania

Jeśli chcesz sprzedać obecnie posiadaną nieruchomość, aby z transakcji pozyskać środki na zakup domu w Osadzie Górsk, oferujemy następujące rozwiązania:

  • Poprowadzimy sprzedaż Twojej nieruchomości jako doświadczeni brokerzy. Sporządzimy plan marketingowy i cały program sprzedażowy, w tym m.in. home staging, wirtualne spacery, nagrania, profesjonalne zdjęcia, rozbudowane kanały ofertowania i wiele innych. Wdrożenie tych narzędzi pozwoli na przeprowadzenie sprawnego i skutecznego procesu sprzedaży Twojej nieruchomości i pozyskanie środków na zakup nowego, wymarzonego domu w Górsku.
  • Indywidualna analiza Twojej nieruchomości pod kątem możliwości częściowego, barterowego rozliczenia zakupu domu w Osadzie Górsk. Zgłoś się do nas, przedstaw nam swoją nieruchomość, a my po dokonaniu analizy przedstawimy Ci ofertę.